Капітан «Дніпра-1» Сергій Кравченко разом з партнерами по команді постарається навести шороху в Прем'єр-лізі.

- Зрозуміло, що йде міжсезоння, відбувається ротація складів. Проте, зараз можна сказати, що Дніпро-1 і в вишці спробує навести шороху?

- Ми, звичайно, постараємося. Хоча, з огляду на наш склад і те, що ми дебютанти елітного дивізіону, потрібно реально дивитися на речі.

Наш наставник сказав в інтерв'ю про наші цілі, і я з ним повністю згоден. Ми будемо боротися за максимум того, що від нас залежить, але якщо об'єктивно, враховуючи всі чинники, то першочергове завдання - зберегти місце серед кращих команд країни.

- Який для тебе найпринциповіший суперник в еліті?

 - У мене таких немає, кожний наступний поєдинок принциповий. Звичайно, особливо стоять Шахтар і Динамо, в матчах з якими мотивація завжди вище звичайного.

- Найважливішим буде початок чемпіонату?

- Я вже сказав, кожна гра. Більшість команд, крім Шахтаря, Динамо, напевно, Олександрії та Зорі, приблизно, одного рівня, тому заруби нас очікують ще ті і потрібно бути готовими до будь-якого поєдинку, будь це старт сезону або його закінчення.

- Зрозуміло, що без посилення ніяк. Кобахідзе допоможе?

 - Упевнений, що так. Я Олександра знаю давно, ми дружимо, я грав з ним в одній команді. Тому можу сказати, що його досвід і ігрові якості Дніпру-1 обов'язково стануть в нагоді.

- А Супряга і Булеца зможуть урізноманітнити гру в атаці?

- Вони - чемпіони світу, нехай і на юнацькому рівні. Вважаю, вони були одні з найталановитіших в збірній України U-20. Я сподіваюся, що ми всі разом допоможемо дітям розвиватися в Дніпрі-1, щоб крок у дорослий футбол дався їм якомога легше.

- На чемпіонаті світу в Польщі синьо-жовті повалили всю Європу в шок. Міг припустити, що команда Олександра Петракова виграє золоті медалі?

- Упевнений, і сам наставник спочатку в це не вірив, але тим і прекрасний футбол, що таке трапляється. Це дала колосальна робота всіх, хто був в цій збірній, віддача футболістів і ... удача - куди ж без неї? Це велике досягнення для нашої країни, - цитує Кравченка zbirna.com.