Ніч в дорозі, подорож літаком між двома столицями (Києвом і Анкарою) - і ось "ворскляни" вже на повні груди вдихнули чистого повітря на висоті близько 1400 метрів над рівнем моря.

Одна з тренувальних баз відомого турецького клубу "Фенербахче" - віддалений готель не вершині гори в декількох десятках кілометрів по гірському серпантину від основної транспортної артерії Туреччини - автобану Стамбул-Анкара. Тут є все необхідне (поля високої якості, просторі номери та багато іншого) для того, щоб футболісти відчували себе комфортно. А головне - свіже повітря, гірське озеро, хвойний ліс, прохолодна погода - немов сама природа створила все для натхненних умов роботи спортсменів. Але ось чи встигнуть футболісти "Ворскли" розглянути види - велике питання, адже у них дуже багато роботи.

Відповідно до тренувальним планом, тиждень "Ворскла" пробуде тут, а потім візьме ще одну висоту, трохи меншу - 800 метрів. Там, в готелі "Gazelle", полтавці пробудуть ще тиждень. За всі 15 днів заплановано 5 спарингів.

Головний тренер "Ворскли" Віталій Косовський взяв з собою наступних виконавців:

Воротарі: Ткаченко, Резник, Канівці.

Захисники: Мартиненко, Пердута, Сапай, Кані, Якубу, Сак, Тарадуда, Мельничук, Артур,

Півзахисники: Чеснаков, Биков, Петрович, Шехіч, Челядин, Скляр, Дитина, Кравченко,, Білий, Габелок.

Нападники: Васін, Коломоєць.