За словами журналіста, «Динамо» не веде ніяких переговорів c тренерами.

Український журналіст Ігор Циганик в ефірі передачі Циганик LIVE розповів про ситуацію з можливою відставкою Олександра Хацкевича з поста головного тренера київського «Динамо»:

«Що мені відомо про зустріч Краснікова, Ігоря Суркіса і Хацкевича? Я зустрічався з Красніковим, у якого 18-го числа було день народження. Ми з Саша Лободою їздили його привітати. І коли я йому розповів про цю історію із зустріччю з Суркісом і Хацкевичем, то він розсміявся і сказав, що це була звичайна планова зустріч. У нього щотижня такі зустрічі з президентом клубу бувають, де вони обговорюють всі справи, які відбуваються в клубі, селекційні питання. Постійно з'являються якісь пропозиції, наприклад, можливість когось купити.
 
І на цій зустрічі Хацкевича не було. З ним розмова у Краснікова запланована на завтра, причому відбудеться він уже в Харкові, де команда буде грати з «Шахтарем». На ній будуть плануватися якісь певні моменти, що стосуються міжсезоння.
 
І, звичайно ж, ніхто не збирався вирішувати долю Хацкевича або щось там підказувати. Рішення по тренеру буде за президентом клубу, який вже сказав, що прийме його після завершення чемпіонату. Тоді вже обговорять плани, підведуть підсумки сезону і так далі. І вже потім можна буде говорити, чи продовжить Хацкевич роботу з «Динамо» або у команди буде інший тренер. А зараз, повторюся, просто планові зустрічі були.
 
Доля Хацкевича вже вирішена? Це абсолютно не так. У мене була розмова з президентом «Динамо» Ігорем Суркісом, який так відповів: «Я вже сказав, що в кінці сезону ми сядемо з Хацкевичем, все обговоримо і приймемо звіт. У нас буде дуже довга розмова, невідомо, чи захоче сам Хацкевич і далі тренувати команду в таких умовах». І вже після цього буде прийнято рішення. А на даний момент рішення ще не прийнято. І ніяких переговорів ні з ким «Динамо» не веде. Найголовніше зараз – останні три матчі, і як «Динамо» буде в них виглядати».
 
Раніше повідомлялося, що наставник «Динамо» є одним з кандидатів на пост головного тренера російського клубу «Рубін».