Полярус: Керівництво націлило нас повернутись у боротьбу за єврокубки

Півзахисник "Олександрії" Артем Полярус розповів про підготовку до сезону.

- Артеме, Ваша команда завершила тренувальний збір у Болгарії. Як би Ви оцінили його підсумки?

- Цей етап підготовки виявився дуже хорошим і плідним. Усе, що було заплановано, втілили в роботу. Мені здається, ми добре підготувалися до сезону.

- На зборах "Олександрія" провела п’ять спарингів: одного разу перемогла, двічі зіграла внічию, так само двічі програла. Мабуть, найпам’ятнішим вийшов контрольний матч із "Левськи" - грандом болгарського футболу.

- Так і було, вгадали! Поєдинок із "Левськи" - найцікавіший. По-перше, команда хороша, нам приємно було перевірити свої сили. По-друге, ми грали не на тренувальному полі, а на їхньому легендарному стадіоні, куди прийшло багато людей.

- Один зі спарингів - із пловдивським "Локомотивом" - не відбувся. Розкажіть про цю "НС".

- Головна причина - погода: того дня безперервно йшов дощ, і поле стало непридатним для футболу. На такому "газоні" легко отримати травму. Вийшло так, що ми добиралися на гру дві з половиною години, а потім стільки ж часу їхали назад. Але, якщо чесно, краще би зіграли, бо пропуск у графіку спарингів наставники компенсували тим, що дали нам подвійне навантаження на тренуванні.

- Після складної травми до тренувань повернувся захисник Шендрик. Як він почувається і чи прагнуть партнери допомогти йому?

- Все гаразд. У нас було 25 футболістів, і всі, слава Богу, почуваються добре, ніхто не травмувався. Ніхто з нас не випав, що вселяє оптимізм перед чемпіонатом.

- Впродовж минулого сезону футбольна громадськість розкрила Вас із нового боку: свої найуспішніші матчі Ви провели не півзахисником, а на позиції форварда. Де тепер награє Вас наставник "Олександрії"?

- Насправді я можу на кількох позиціях виступати. Оптимальна для мене - крайній півзахисник, лівий, правий - без різниці. Саме тут найчастіше грав у Болгарії, а функцію єдиного форварда виконували Сітало або Пономар. Як буде в офіційному сезоні, знає тільки тренерський штаб.

- 22 липня ви розпочнете новий Чемпіонат. Попередній, після двох єврокубкових, виглядав кроком назад. На що налаштовується команда в сезоні 2018/19 років?

- Справді, попередній чемпіонат видався для нас ніби зім’ятий - через суму причин. Іще навесні керівництво націлило нас повернутись у боротьбу за єврокубки - від цього й відштовхуємося.