Відомий футбольний аналітик Євген Гресь у своєму профілі на «Facebook» поділився думками стосовно ігрової практики молодих українських футболістів.

- Славу - Україні!
Сьогодні 19-річний нападник збірної Франції Кіліан Мбаппе зіграє свій 61-й матч у сезоні, а через кілька днів може зіграти 62-й. У лідерів збірної України за минулий рік було менше ігор зі спарингами.
Мбаппе - звичайно, самородок, і ввечері ми зможемо знову переконатися. У нас таких мало, але вони теж зустрічаються. А потім - губляться. Одна з причин - та сама ігрова практика. Ось, в наступному сезоні в першості України U-19 хочуть залишити 14 клубів, а це означає, що в кращому випадку молодь відіграє за рік по 26 поєдинків. Чим вони будуть займатися весь інший час? Припустимо, Шахтар і Динамо зіграють в Юнацькій Лізі УЄФА. У них збірники. А решта?
У першій лізі першості України планується 16 клубів, а там, до речі, буде грати наш місцевий Мбаппе - 18-річний нападник Владислав Супряга. Скільки він матчів проведе за сезон, можете порахувати самі. Ось і виходить, що розмов навколо футболу поки більше, ніж самого футболу. От і радіємо, що славу Україні роблять бразильці з хорватами. Самі ніяк не навчимося.